KONTAKTA OSS

Nyckelfaktorer till vår framgång och tillika ledord för oss är; kvalitet, kundfokus och ödmjukhet. Vi söker alltid fler duktiga personer som förstår innebörden av detta.

Vill du bli en av oss? Tveka inte, hör av dig till oss idag!

Kontakt

Jens Jonsson
VD
076–786 51 47
jens.jonsson@railandroad.se

Malin Jonsson
Administrativ Chef
0250-574 674
malin.jonsson@railandroad.se

Hans Frisk
Marknads- och kvalitetsansvarig
076-786 51 23
hans.frisk@railandroad.se

Linus Liljeberg
Projekt- och resurssamordnare
070-360 38 22
linus.liljeberg@railandroad.se

Jimmy Jackson
Produktionschef järnväg
076-786 51 49
jimmy.jackson@railandroad.se

Finn Ström
Arbetsledare
076-786 51 53
finn.ström@railandroad.se

Jimmy Guth
Arbetsledare
073-786 60 89
jimmy.guth@railandroad.se

Daniel Ståhl
Arbetsledare
072-548 15 34
daniel.stahl@railandroad.se